Winnaars Nederlands Kampioenschap

NL Kampioenschap Heren Master Klasse
2018/2019: Eric Leegwater
2017/2018: Eric Leegwater
2016/2017: Eric Leegwater
2015/2016: Mark van den Berg
2014/2015: Mark van den Berg
2013/2014: Stephan van Bommel
2012/2013: Stephan van Bommel
2011/2012: Joost Nieskens
2010/2011: Arjen van der Tol
2009/2010: Dennis Gijsbers
2008/2009: Dennis Gijsbers

NL Kampioenschap Heren Open Klasse
2018/2019: Brian Bakker
2017/2018: Armand Hopstaken
2016/2017: Bram Mourits
2015/2016: Marc ten Brink
2014/2015: Jordi Krello
2013/2014: William Pelgrim
2012/2013: Marcel Wojtas
2011/2012: Bram Krijnen
2010/2011: Eric Leegwater
2009/2010: Nick van Wagenberg
2008/2009: Henry Kulk

NL Kampioenschap Dames
2018/2019: Sarah Koppes
2016/2017: Kim Melkert
2015/2016: Kim Melkert
2014/2015: Kim Melkert
2013/2014: Kim Melkert
2012/2013: Kim Melkert
2011/2012: Kim Melkert
2010/2011: Marieke van Pinxteren
2009/2010: Marieke van Pinxteren
2008/2009: Carien van der Meulen

NL Kampioenschap jonger dan 16 jaar
2015/2016: Bram Mourits
2014/2015: Wouter van der Kamp
2013/2014: Justin Hafkamp
2012/2013: Justin Hafkamp
2011/2012: Justin Hafkamp
2010/2011: Rick van Peer
2009/2010: Warn van Meer
2008/2009: Christian de Jong

NL Kampioenschap jonger dan 12 jaar
2018/2019: Jason Löwe
2010/2011: Justin Hafkamp
2009/2010: Rick van Peer
2008/2009: Rick van Peer

EK/WK kampioenschap Heren / Dames
WK 2018: Florian Kerker (D) / Olivia Hegron (F)
EK 2017: David van Boven (B) / Olivia Ltd (F)
EK 2016: Stephan Schapman (F)
EK 2015: Dennis Aalbers (NL)
EK 2013: Malte Lutz (D) / Annika Grab (D)
WK 2012: John Jansen (NL)
/ Annika Grab (D)
EK 2011: Stephan Schapman (F) / Annika Grab (D)
WK 2010: John Jansen (NL) / Carien van der Meulen (NL)
EK 2009: John Jansen (NL)
/ Annika Grab (D)
EK 2008: Michael Nast / Eva Schlenker (D)
EK 2007: Benjamin Bartholomäus (F) / Eva Schlenker (D)
WK 2006: Malte Lutz (D) / Ute Nissen (D
EK 2005: Peter Swann (UK) / Karen Mansfield (UK)
WK 2004: Björn Krautschik (D) / Ute Nissen (D)
EK 2003: Armin Schwarz (D) / Ute Nissen (D)
EK 2001: Björn Krautschik (D) / Ute Nissen (D)
WK 2000: Stephan Knickmeier (D) / Ute Nissen (D)
EK 1999: Torsten Schulz (D) / Ute Nissen (D)
EK 1998: Stephan Knickmeier (D) / Ute Nissen (D)
EK 1997: Tim André (DK) / Ute Nissen (D)